מהי מיגונית?

המיגונית הינו מבנה יביל  מבטון מזוין , אשר מגיע במספר רב של גדלים, מפרטים ורמות גימור שונות. נושא המבנה היביל לחצר-מיגונית, עלה בעקבות צורך של משפחות רבות שלא רצו לעשות שינוי בביתם ולשלם סכום גבוה אודות ממד. מבין פתרונות המיגון המיגונית מתאימה לבתים צמודי קרקע בלבד, המיגונית משונעת על משאית עם מנוף ייעודי, במידה ויש נגישות קרובה לבית מהכביש, ניתן לחסוך סכום משמעותי.

משפחות שאין להן נגישות קרובה להצבת המיגונית

משפחות אשר מעוניינות במיגונית ואין להן נגישות. יצרנו עבורכם הסדר מוזל עם חברות המנופים הכבדים, ובנוסף אנו מאחדים מספר משפחות ,לשם חלוקה בעלויות,  בהסדר זה אנו מורידים את עליות השינוע וההנפה הגבוהות.

לקבלת מידע נוסף צרו קשר עכשיו עם צוות מיגון לכולם 073-2803698 או השאירו פרטים בטופס צור קשר 

אופן הזמנת המיגונית

ניתן להזמין מיגונית רק כאשר מגיע נציג חברה לביתכם, מוודא שיש נגישות, ושאין כבלי חשמל / בזק ואחרים שעשויים לסכן, כמו כן במידה וביתכם נמצא על כביש ראשי יש לתאם עם משטרת ישראל את זמן ההגעה של המיגונית, על מנת שיחסמו את הכביש לפרק זמן זה. לאחר ביצוע הזמנה, זמן אספקת המיגונית הינו כחודש ימים, בהם על הלקוח להכין ביסוס משמעותי, אשר עליו תוצב המיגונית בהמשך,

מפרט המיגונית

מיגונית קיימת בגדלים שונים, כאמור, החל מ1.0*1.4 מ"ר ועד 3.5*3.5 מ"ר. מפרט המיגונית כולל חלון, דלת הדף והכנה לחשמל ותקשורת. במידה והמשפחה מעוניינת יש אפשרות למבואה בתוספת תשלום.

התייחסות פיקוד העורף לפתרון המיגונית

יש לזכור שפתרון המיגונית אינו מתאים למשפחות אשר צריכות טופס 4, כלומר הן אינן רשאיות לשים מיגונית בחצר לטובת אישור ביתן, רק בניית ממ"ד קונבנציונלי יאפשר זאת, משום שהמיגונית הינה פיתרון שאינו מוכר על ידי פיקוד העורף.

עבור איזה אוכלוסיית יעד המיגונית הינה פיתרון אידאלי?

משפחות אשר מחפשות פתרון זמני, המיגונית הינה פיתרון אידיאלי; עבורם, משום שבגג המיגונית קיימים "אוזניים" אשר מאפשרים לשנע אותה בעתיד , במקרה הצורך, למקום אחר. כמו כן זוגות צעירים אשר מחפשים פיתרון זול, זהו פיתרון המיגון הזול ביותר בשוק המיגון כיום. ובאופן כללי משפחות שאינן רוצות להיכנס לשיפוצים או להקטין את אחד מחדרי ביתם, המיגונית הינו פיתרון מעולה גם כן. לאחרונה ראינו משפחות רבות אשר ניצלו את המיגונית לפיתרונות יצרתיים ומיוחדים כגון : משרד, מחסן, קליניקה, חדר משחקים לילדים ועוד ועוד. יצירתיות ושימוש נוסף למיגונית מבורכות אך יחד עם זאת חשוב לזכור את המטרה העיקרית שלשמה נרכשה המיגונית ובהתאם לכך לוודא שהמיגונית אכן פנויה ובטוחה להיכנס אליה בשעת חירום חלילה.

לקבלת מידע נוסף צרו קשר עכשיו עם צוות מיגון לכולם 073-2803698 או השאירו פרטים בטופס צור קשר 

צרו קשר עם צוות מיגון לכולם

מעוניינים לשמוע עוד? מוזמנים לפנות אלינו

מייל: info@migun.org.il

טלפון: 073-2803698


    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    טלפון

    תוכן ההודעה

     contact-us