מהי מיגונית?

המיגונית הינו מבנה יביל  מבטון מזוין , אשר מגיע בארבעה גדלים שונים, החל ממטר על מטר וחצי ועד שני מטרים על שלושה נטו. נושא המבנה היביל לחצר-מיגונית, עלה בעקבות צורך של משפחות רבות שלא רצו לעשות שינוי בביתם ולשלם סכום גבוה אודות ממד. מבין פתרונות המיגון המיגונית מתאימה לבתים צמודי קרקע בלבד, המיגונית משונעת על משאית עם מנוף יעודי, במידה ויש נגישות קרובה לבית מהכביש, ניתן לחסוך סכום משמעותי .

משפחות שאין להן נגישות קרובה להצבת המיגונית

משפחות אשר מעוניינות במיגונית ואין להן נגישות. יצרנו עבורכם הסדר מוזל עם חברות המנופים כבדים, ובנוסף אנו מאחדים מספר משפחות ,לשם חלוקה בעלויות,  בהסדר זה אנו מורדים את עליות השינוע וההנפה הגבוהות

לקבלת מידע נוסף צרו קשר עכשיו עם צוות מיגון לכולם 073-2803698 או השאירו פרטים בטופס צור קשר 

אופן הזמנת המיגונית

ניתן להזמין מיגונית רק כאשר מגיע נציג חברה לביתכם, מוודא שיש נגישות, ושאין כבלי חשמל/בזק ואחרים שעשויים לסכן, כמו כן במידה וביתכם נמצא על כביש ראשי יש לתאם עם משטרת ישראל את זמן ההגעה של המיגונית,על מנת שיחסמו את הכביש לפרק זמן זה. לאחר ביצוע הזמנה, זמן אספקת המיגונית הינו כחודש ימים,על המשפה להכין לפני הגעת הגעת המיגונית ביסוס משמעותי,אשר עליו תוצב המיגונית בהמשך,

מפרט המיגונית

מיגונית קיימת בגדלים שונים, כאמור , החל ממטר על מטר ארבעים ועד שלושה מטרים ועשרה על שני מטרים ועשה, מפרט המיגונית כולל חלון , דלת הדף  והכנה לחשמל, במידה והמשפחה מעוניינת יש אפשרות לפרקט בתוספת תשלום.

התייחסות פיקוד העורף לפיתרון המיגונית

יש לזכור שפיתרון המיגונית אינו מתאים למשפחות אשר צריכות טופס 4  , כלומר הן אינן רשאיות לשים מיגונית בחצר לאישור ביתם, אלא רק בניית ממ"ד קונבנציונלי, משום שהמיגונית הינו פיתרון שאינו מוכר על ידי פיקוד העורף.

עבור איזה אוכלוסיית יעד המיגונית הינה פיתרון אידאלי?

משפחות אשר מחפשות פתרון זמני, המיגונית הינה פיתרון אידיאלי; עבורם , משום שבגג המיגונית קיימים "אוזניים" אשר מאפשרים לשנע אותה בעתיד , במקרה הצורך, למקום אחר. כמו כן זוגות צעירים אשר מחפשים פיתרון זול, זהו פיתרון המיגון הזול ביותר בשוק המיגון כיום. ובאופן כללי משפחות שאינם רוצים להיכנס לשיפוצים או להקטין את אחד מחדרי ביתם, המיגונית הינו פיתרון מעולה גם כן. לאחרונה ראינו משפחות רבות,אשר ניצלו את המיגונית לפיתרונות יצרתיים ומיוחדים כגון : משרד, מחסן, קלינקה, מדיקור פדיקור, חדר משחקי ילדים ועוד. אנו מעריכים מאוד ושמחים עבור השימוש הנוסף שמצאו המשפחות למיגונית, יחד עם זאת מבקשים לזכור את המטרה העיקרית שלשמה נרכשה המיגונית. ובהתאם לכך לוודא שהמיגונית אכן פנוייה ובטוחה להיכנס אליה בשעת חירום חלילה.

לקבלת מידע נוסף צרו קשר עכשיו עם צוות מיגון לכולם 073-2803698 או השאירו פרטים בטופס צור קשר